Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Training overzicht

Training overzicht

 

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO9-2 15.30 - 16.30 Erik Metselaar
  • D-veld
  • -
Limmen JO8-1 15.30 - 16.45 Guido Licastro
  • E1
  • samen met JO9-1
Limmen JO9-1 15.30 - 16.45 Guido Licastro
  • E1
  • samen met JO8-1
Limmen JO10-1 16.45 - 18.00 Guido Licastro
  • E1
  • samen met JO11-1
Limmen JO11-1 16.45 - 18.00 Guido Licastro
  • E1
  • samen met JO10-1
Limmen JO10-2 17.00 - 18.00 Jan Bonne
  • D1
  • -
Limmen JO10-3 17.00 - 18.00 Jan Bonne
  • D1
  • -
Limmen JO10-4 17.00 - 18.00 Jan Bonne
  • D1
  • -
Limmen MO17-2 20.00 - 21.00
  • D-veld
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO17-1 18.00 - 19.30 Jacco de Jong
  • E1
  • -
Limmen JO14-1JM 18.30 - 20.00 Ton Lemmink
  • Hoogeweg
  • -
Limmen JO15-1 18.30 - 20.00 Roland Duin
  • Hoogeweg
  • -
Limmen JO15-2 18.30 - 20.00 Roland Duin
  • Hoogeweg
  • -
Limmen MO17-1 19.00 - 20.00 Erwin Blaas
  • D-veld
  • -
Limmen JO19-1 20.00 - 21.30 Arthur Oosthoek
  • Hoogeweg
  • -
Limmen VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Erwin Blaas
  • D-veld
  • -
Limmen 1 (zon) 20.00 - 21.45 Bas IJsselstijn, Jose Ojeda Lerma
  • E-veld
  • Training samen met Limmen 2
    Om 19.45-2015 uur keepers selectie
Limmen 2 (zon) 20.00 - 21.45 Andre Mutsaers
  • E-veld
  • Training samen met Limmen 1

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO8-1 15.30 - 16.45 Guido Licastro
  • E1
  • samen met JO9-1
Limmen JO9-1 15.30 - 16.45 Guido Licastro
  • E1
  • samen met JO8-1
Limmen JO8-2 16.00 - 17.00 Maarten Lieferink
  • E2
  • -
Limmen JO8-3JM 16.00 - 17.00 Maarten Lieferink
  • E2
  • -
Limmen JO9-2 16.00 - 17.00 Maarten Lieferink
  • E2
  • -
Limmen JO9-3 16.00 - 17.00 Maarten Lieferink
  • E2
  • -
Limmen JO10-1 16.45 - 18.00 Guido Licastro
  • E1
  • samen met JO11-1
Limmen JO11-1 16.45 - 18.00 Guido Licastro
  • E1
  • samen met JO10-1
Limmen JO10-2 17.00 - 18.00 Maarten Lieferink
  • E2
  • -
Limmen JO10-3 17.00 - 18.00 Maarten Lieferink
  • E2
  • -
Limmen JO10-4 17.00 - 18.00 Maarten Lieferink
  • E2
  • -
Limmen JO11-2 17.00 - 18.00 Maarten Lieferink
  • E2
  • -
Limmen 3 (zon) 19.00 - 20.15 Michael van Ruiten
  • Hoogeweg
  • -
Limmen 4 (zon) 19.00 - 20.15 Jesper Lute
  • Hoogeweg
  • -
Limmen 6 (zon) 19.00 - 20.15 Nick van Leen
  • Hoogeweg
  • -
Limmen O23-1 19.00 - 20.15 Erik Lute
  • Hoogeweg
  • -
Limmen JO19-2 20.00 - 21.15 Jasper Geel
  • E-veld
  • -
Limmen 2 20.15 - 21.30 Jim Ruiter
  • Hoogeweg
  • -
Limmen 5 (zon) 20.15 - 21.30 Randy de Hart
  • Hoogeweg
  • -
Limmen 7 (zon) 20.15 - 21.30 Remi Bloedjes
  • Hoogeweg
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO17-1 18.00 - 19.30 Jacco de Jong
  • E1
  • -
Limmen JO14-1JM 18.30 - 20.00 Ton Lemmink
  • Hoogeweg
  • -
Limmen JO15-1 18.30 - 20.00 Roland Duin
  • Hoogeweg
  • -
Limmen JO15-2 18.30 - 20.00 Roland Duin
  • Hoogeweg
  • -
Limmen MO17-1 19.00 - 20.00 Pim Boersen
  • D-veld
  • -
Limmen MO17-2 19.00 - 20.00 Erwin Blaas
  • D-veld
  • -
Limmen JO19-1 20.00 - 21.30 Arthur Oosthoek
  • Hoogeweg
  • -
Limmen VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Erwin Blaas
  • D-veld
  • -
Limmen 1 (zon) 20.00 - 21.45 Bas IJsselstijn, Jose Ojeda Lerma
  • E-veld
  • Training samen met Limmen 2
    19.30-20.15 uur selectie blessures
Limmen 2 (zon) 20.00 - 21.45 Andre Mutsaers
  • E-veld
  • Training samen met Limmen 1
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!