Cookie beleid RKVV Limmen

De website van RKVV Limmen is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Training overzicht

Training overzicht

 

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO17-1 17.00 - 18.30 Arthur Oosthoek
  • E-veld
  • -
Limmen JO14-1JM 18.30 - 20.00 Roland Duin
  • Hoogeweg
  • -
Limmen JO15-1 18.30 - 20.00 Roland Duin
  • Hoogeweg A
  • -
Limmen JO15-2 18.30 - 20.00 Roland Duin
  • Hoogeweg B
  • -
Limmen JO19-1 18.30 - 20.00 Mika Ehlhardt
  • E-veld
  • -
Limmen MO17-1 18.30 - 20.00 Erwin Blaas, Joost Kok
  • D-veld
  • -
Limmen VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Erwin Blaas
  • D-veld
  • -
Limmen 1 (zon) 20.00 - 21.45 Jose Ojeda Lerma, Iwan Dekker
  • E-veld
  • -
Limmen 2 20.00 - 21.45 Andre Mutsaers
  • E-veld
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO8-1 15.30 - 16.30
  • E-veld
  • -
Limmen JO8-2 15.30 - 16.30 DG Sportivo
  • D-veld
  • -
Limmen JO8-3JM 15.30 - 16.30 DG Sportivo
  • D-veld
  • -
Limmen JO9-1 15.30 - 16.30
  • E-veld
  • -
Limmen JO9-2 15.30 - 16.30 DG Sportivo
  • D-veld
  • -
Limmen JO9-3 15.30 - 16.30 DG Sportivo
  • D-veld
  • -
Limmen JO10-1 16.30 - 18.00
  • E1
  • -
Limmen JO11-1 16.30 - 18.00
  • E-veld
  • -
Limmen JO10-2 16.45 - 17.45 DG Sportivo
  • D-veld
  • -
Limmen JO10-3 16.45 - 17.45 DG Sportivo
  • D-veld
  • -
Limmen JO10-4 16.45 - 17.45 DG Sportivo
  • D-veld
  • -
Limmen JO11-2 16.45 - 17.45 DG Sportivo
  • D2
  • Samen met JO11-3
Limmen JO11-3 16.45 - 17.45 DG Sportivo
  • D-veld
  • -
Limmen JO12-1 16.45 - 17.45 DG Sportivo
  • D-veld
  • -
Limmen JO13-1 17.45 - 19.00 DG Sportivo
  • D-veld
  • -
Limmen JO13-2 17.45 - 19.00 DG Sportivo
  • D-veld
  • -
Limmen JO15-1 18.30 - 19.30 Roland Duin
  • Hoogeweg A
  • -
Limmen MO13-1 18.30 - 19.30 Rene Hof, Joost Kok
  • E-veld
  • -
Limmen MO15-1 19.30 - 20.30
  • E-veld
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO17-1 17.00 - 18.30 Arthur Oosthoek
  • E-veld
  • -
Limmen JO14-1JM 18.30 - 20.00 Roland Duin
  • Hoogeweg
  • -
Limmen JO15-1 18.30 - 20.00 Roland Duin
  • Hoogeweg A
  • -
Limmen JO15-2 18.30 - 20.00 Roland Duin
  • Hoogeweg B
  • -
Limmen JO19-1 18.30 - 20.00 Mika Ehlhardt
  • E-veld
  • -
Limmen MO17-1 18.30 - 20.00 Erwin Blaas, Joost Kok
  • D-veld
  • -
Limmen VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Erwin Blaas
  • D-veld
  • -
Limmen 1 (zon) 20.00 - 21.45 Jose Ojeda Lerma, Iwan Dekker
  • E-veld
  • -
Limmen 2 20.00 - 21.45 Andre Mutsaers
  • E-veld
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO8-1 15.30 - 16.30
  • E-veld
  • -
Limmen JO8-2 15.30 - 16.30 DG Sportivo, Maarten Lieferink
  • D-veld
  • -
Limmen JO8-3JM 15.30 - 16.30 DG Sportivo, Maarten Lieferink
  • -
Limmen JO9-1 15.30 - 16.30
  • E-veld
  • -
Limmen JO9-2 15.30 - 16.30 DG Sportivo, Maarten Lieferink
  • D-veld
  • -
Limmen JO9-3 15.30 - 16.30 DG Sportivo, Maarten Lieferink
  • D-veld
  • -
Limmen JO10-1 16.30 - 18.00
  • E1
  • -
Limmen JO11-1 16.30 - 18.00
  • E-veld
  • -
Limmen JO10-2 16.45 - 17.45 DG Sportivo, Maarten Lieferink
  • D-veld
  • -
Limmen JO10-3 16.45 - 17.45 DG Sportivo, Maarten Lieferink
  • D-veld
  • -
Limmen JO10-4 16.45 - 17.45 DG Sportivo, Maarten Lieferink
  • D-veld
  • -
Limmen JO11-2 16.45 - 17.45 DG Sportivo, Maarten Lieferink
  • D2
  • Samen met JO11-1
Limmen JO11-3 16.45 - 17.45 DG Sportivo, Maarten Lieferink
  • D-veld
  • -
Limmen JO12-1 16.45 - 17.45 DG Sportivo, Maarten Lieferink
  • D-veld
  • -
Limmen JO13-1 17.45 - 19.00 DG Sportivo, Maarten Lieferink
  • D-veld
  • -
Limmen JO13-2 17.45 - 19.00 DG Sportivo, Maarten Lieferink
  • D-veld
  • -
Limmen MO13-1 18.30 - 19.30 Rene Hof, Joost Kok
  • E-veld
  • -
Limmen 3 (zon) 19.00 - 20.15 Michael van Ruiten
  • Hoogeweg A
  • -
Limmen 5 19.00 - 20.15 Nick van Leen
  • Hoogeweg B
  • -
Limmen O23-1 19.00 - 20.15 Sven Hollenberg
  • Hoogeweg
  • -
Limmen MO15-1 19.30 - 20.30
  • E-veld
  • -
Limmen 2 20.15 - 21.30 Jim Ruiter
  • Hoogeweg A
  • Zaterdag 2
Limmen 4 (zon) 20.15 - 21.30 Randy de Hart, Ron de Nijs
  • Hoogeweg B
  • -
Limmen 6 20.15 - 21.30 Remi Bloedjes
  • Hoogeweg
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!