Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen








Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO8-1 15.30 - 16.30 Guido Licastro
  • E1
  • Samen met Jo9-1
Limmen JO9-1 15.30 - 16.30 Guido Licastro
  • E1
  • Samen met Jo8-1
Limmen JO8-2 16.30 - 17.30
  • D1
  • -
Limmen JO10-1 16.30 - 18.00 Guido Licastro
  • E1
  • Samen met Jo11-1
Limmen JO11-1 16.30 - 18.00 Guido Licastro
  • E1
  • Samen met Jo10-1
Limmen JO12-1 16.45 - 18.00 Ron Hof
  • E2
  • -
Limmen JO11-2 17.30 - 18.30
  • D1
  • Mark Dekker
Limmen JO19-2 18.00 - 19.15 Erik Lute
  • Hoogeweg
  • -
Limmen MO13-1 18.30 - 19.30 Theo Esser
  • D2
  • Jan Glorie
Limmen JO13-3 18.30 - 20.00 Jordy Twisk
  • D1
  • Jordy geeft de training samen met Inge Kuilman.
Limmen JO19-3 18.30 - 20.00 Hans Hageman
  • Hoogeweg
  • -
Limmen JO10-2 18.45 - 19.45 Mark Verdonk
  • D2
  • -
Limmen MO17-1 19.00 - 20.00
  • E1
  • Trainer Nico Bult
Limmen MO19-1 (zon) 19.00 - 20.00 John Bloedjes
  • Hoogeweg
  • -
Limmen JO19-3 19.00 - 20.15 Erik Lute
  • Hoogeweg
  • -
Limmen JO17-3 20.00 - 21.15
  • Hoogeweg B
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO15-1 17.00 - 18.30 Arthur Oosthoek
  • E-veld
  • Samen met Jo15-2
Limmen JO15-2 17.00 - 18.30 Arthur Oosthoek
  • E-veld
  • Samen met Jo15-1
Limmen JO13-1 17.45 - 19.15 Mika Ehlhardt
  • D-veld
  • Samen met Jo13-2
Limmen JO13-2 17.45 - 19.15 Rox Houtenbos
  • D-veld
  • Samen met Jo13-1
Limmen MO15-1 18.30 - 19.30 Pieter Mors
  • E1
  • Antion Meijer
Limmen JO17-1 19.00 - 20.30 Roland Duin, Maarten Admiraal
  • Hoogeweg
  • Samen met Jo17-2
Limmen JO17-2 19.00 - 20.30 Roland Duin, Maarten Admiraal
  • Hoogeweg
  • Samen met Jo17-1
Limmen VR1 (zon) 19.15 - 20.30
  • D-veld
  • Rene de Vries
    Samen met Dames 2
Limmen VR2 (zon) 19.15 - 20.30 Frank Donker
  • D-veld
  • Samen met Dames 1
Limmen 1 (zon) 20.15 - 21.45 Sem Wokke
  • E-veld
  • Training samen met Limmen 2
    Om 19.45-2015 uur keepers selectie
Limmen 2 (zon) 20.15 - 21.45 Andre Mutsaers
  • E-veld
  • Training samen met Limmen 1
Limmen JO19-1 20.15 - 21.45 Jose Ojeda Lerma, Iwan Dekker
  • D-veld
  • Begint op veld E gezamenlijk w- up met selectie, daarna naar veld D

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO8-1 15.30 - 16.30 Guido Licastro
  • E1
  • Samen met Jo9-1
Limmen JO9-1 15.30 - 16.30 Guido Licastro
  • E1
  • Samen met Jo8-1
Limmen JO8-2 16.00 - 17.00 Maarten Lieferink
  • E2
  • Circuittraining
Limmen JO8-3G 16.00 - 17.00 Maarten Lieferink
  • E2
  • Circuittraining
Limmen JO9-2 16.00 - 17.00 Maarten Lieferink
  • E2
  • Circuittraining
Limmen JO10-1 16.30 - 18.00 Guido Licastro
  • E1
  • Samen met Jo11-1
Limmen JO11-1 16.30 - 18.00 Guido Licastro
  • E1
  • Samen met Jo10-1
Limmen JO10-2 17.00 - 18.00 Maarten Lieferink
  • E2
  • Circuittraining
Limmen JO10-3 17.00 - 18.00 Maarten Lieferink
  • E2
  • Circuittraining
Limmen JO11-2 17.00 - 18.00 Maarten Lieferink
  • E2
  • Circuittraining
Limmen JO13-3 18.00 - 19.30 Jordy Twisk
  • D1
  • Jordy geeft de training samen met Inge Kuilman.
Limmen MO13-1 18.30 - 19.30 Theo Esser
  • E1
  • Jan Glorie
Limmen MO19-1 (zon) 19.00 - 20.00 John Bloedjes
  • Hoogeweg
  • -
Limmen JO19-2 19.30 - 20.45 Jan Twisk
  • Hoogeweg A
  • -
Limmen 2 20.00 - 21.15 Jim Ruiter
  • E-veld
  • samen met overige senioren.
Limmen 3 (zon) 20.00 - 21.15 Randy de Hart
  • E-veld
  • Samen de overige senioren
Limmen 4 (zon) 20.00 - 21.15 Nick van Leen
  • E-veld
  • Samen met overige senioren.
Limmen 5 (zon) 20.00 - 21.15 Remi Bloedjes
  • E-veld
  • Samen met overige senioren.
Limmen 6 (zon) 20.00 - 21.15 Michael van Ruiten
  • E-veld
  • Samen met overige senioren.
Limmen 7 (zon) 20.00 - 21.15 Sam de Goede
  • E-veld
  • Samen met overige senioren.
Limmen 8 (zon) 20.00 - 21.15 Max Min
  • E-veld
  • Samen met overige senioren.
Limmen JO17-3 20.00 - 21.15
  • Hoogeweg B
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO15-1 17.00 - 18.30 Arthur Oosthoek
  • E-veld
  • Samen met Jo15-2
Limmen JO15-2 17.00 - 18.30 Arthur Oosthoek
  • E-veld
  • Samen met Jo15-1
Limmen JO13-1 17.45 - 19.15 Mika Ehlhardt
  • D-veld
  • Samen met Jo13-2
Limmen JO13-2 17.45 - 19.15 Rox Houtenbos
  • D-veld
  • Samen met Jo13-1
Limmen MO15-1 18.30 - 19.30 Pieter Mors
  • E1
  • Antion Meijer
Limmen JO17-1 19.00 - 20.30 Roland Duin, Maarten Admiraal
  • Hoogeweg
  • Samen met Jo17-2
Limmen JO17-2 19.00 - 20.30 Roland Duin, Maarten Admiraal
  • Hoogeweg
  • Samen met Jo17-1
Limmen VR3 (zon) 19.15 - 20.15 Leah Schoffelmeer
  • D2
  • -
Limmen JO19-3 20.15 - 21.30 Jan Twisk, Ronald Baars
  • Hoogeweg
  • -
Limmen VR1 (zon) 20.15 - 21.30
  • D-veld
  • Rene de Vries
    Samen met Dames 2
Limmen VR2 (zon) 20.15 - 21.30 Frank Donker
  • D-veld
  • Samen met Dames 1
Limmen 1 (zon) 20.15 - 21.45 Sem Wokke
  • E-veld
  • Training samen met Limmen 2
    19.30-20.15 uur selectie blessures
Limmen 2 (zon) 20.15 - 21.45 Andre Mutsaers
  • E-veld
  • Training samen met Limmen 1
Limmen JO19-1 20.15 - 21.45 Jose Ojeda Lerma, Iwan Dekker
  • Hoogeweg
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO10-3 16.30 - 17.30 Gitta Lute
  • D1
  • -
Limmen JO12-1 17.00 - 18.00 Ron Hof
  • E2
  • -
Limmen MO17-1 18.00 - 19.00
  • E1
  • Trainer Nico Bult
Limmen 1 (zon) 19.30 - 20.30 Sem Wokke
  • E-veld
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!