Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen








Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO9-3 17.00 - 18.00 Joost Kok
  • D-veld
  • -
Limmen JO13-3 17.00 - 18.15 Ron Hof
  • E-veld
  • -
Limmen 1 (zon) 19.30 - 20.30 Sem Wokke
  • E-veld
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO8-1 15.30 - 16.30 Guido Licastro
  • E-veld
  • -
Limmen JO9-1 15.30 - 16.30 Guido Licastro
  • E-veld
  • -
Limmen JO10-1 16.30 - 18.00 Guido Licastro
  • E-veld
  • -
Limmen JO11-1 16.30 - 18.00 Guido Licastro
  • E-veld
  • -
Limmen JO8-2 17.00 - 18.00 Erik Metselaar
  • D-veld
  • -
Limmen JO9-2 17.00 - 18.00 Jan Bonne
  • D-veld
  • -
Limmen JO12-1 17.30 - 18.30 Arjan Bult
  • E-veld
  • -
Limmen JO19-2 18.30 - 20.00 Hans Hageman
  • Hoogeweg
  • -
Limmen JO11-2 18.45 - 19.45 Mark Verdonk
  • E-veld
  • -
Limmen MO15-1 19.00 - 20.00 Joost Kok
  • D-veld
  • van 23-8 tot 20-9
Limmen MO15-2 19.00 - 20.00 Jan Glorie
  • D-veld
  • -
Limmen MO17-1 20.00 - 21.00 Nico Bult
  • E-veld
  • -
Limmen MO19-1 (zon) 20.00 - 21.00 John Bloedjes
  • E-veld
  • -
Limmen JO19-3 20.00 - 21.30 Remco van Zelst
  • Hoogeweg
  • -
Limmen O23-1 20.00 - 21.30 Erik Lute
  • Hoogeweg
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO17-1 17.00 - 18.30 Arthur Oosthoek
  • E-veld
  • -
Limmen JO17-2 17.00 - 18.30 Arthur Oosthoek
  • E-veld
  • -
Limmen JO13-1 17.30 - 19.00 Mika Ehlhardt, Rox Houtenbos
  • E-veld
  • -
Limmen JO13-2 17.30 - 19.00 Mika Ehlhardt, Rox Houtenbos
  • E-veld
  • -
Limmen JO15-1 18.30 - 20.00 Roland Duin
  • Hoogeweg
  • -
Limmen JO15-2 18.30 - 20.00 Roland Duin
  • Hoogeweg
  • -
Limmen MO15-1 19.00 - 20.15 Mika Ehlhardt
  • D-veld
  • -
Limmen JO19-1 20.00 - 21.30 Jose Ojeda Lerma, Iwan Dekker
  • Hoogeweg
  • -
Limmen VR1 (zon) 20.00 - 21.30 René de Vries
  • D-veld
  • -
Limmen 1 (zon) 20.15 - 21.45 Sem Wokke
  • E-veld
  • Training samen met Limmen 2
    Om 19.45-2015 uur keepers selectie
Limmen 2 (zon) 20.15 - 21.45 Andre Mutsaers
  • E-veld
  • Training samen met Limmen 1

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO8-1 15.30 - 16.30 Guido Licastro
  • E-veld
  • -
Limmen JO9-1 15.30 - 16.30 Guido Licastro
  • E-veld
  • -
Limmen JO9-2 16.00 - 17.00 Maarten Lieferink
  • E-veld
  • -
Limmen JO9-3 16.00 - 17.00 Maarten Lieferink
  • D-veld
  • Circuittraining
Limmen JO10-1 16.30 - 18.00 Guido Licastro
  • E-veld
  • -
Limmen JO11-1 16.30 - 18.00 Guido Licastro
  • E-veld
  • -
Limmen JO10-2 17.00 - 18.00 Maarten Lieferink
  • E-veld
  • -
Limmen JO11-2 17.00 - 18.00 Maarten Lieferink
  • E-veld
  • -
Limmen JO12-1 18.00 - 19.00 Arjan Bult
  • E-veld
  • -
Limmen MO15-2 18.30 - 19.30 Theo Esser
  • D-veld
  • -
Limmen 4 (zon) 19.00 - 20.15 Nick van Leen
  • Hoogeweg A
  • -
Limmen 6 (zon) 19.00 - 20.15 Michael van Ruiten
  • Hoogeweg B
  • -
Limmen O23-1 (zon) 19.00 - 20.15
  • Hoogeweg
  • -
Limmen O23-1 19.00 - 20.15 Jan Twisk
  • Hoogeweg
  • -
Limmen MO17-1 20.00 - 21.00 Nico Bult
  • E-veld
  • -
Limmen MO19-1 (zon) 20.00 - 21.00 John Bloedjes
  • E-veld
  • -
Limmen JO19-3 20.00 - 21.30 Remco van Zelst
  • D-veld
  • Bij oefenwedstrijden op D veld verhuizen naar E-veld!!
Limmen 2 20.15 - 21.30
  • Hoogeweg
  • -
Limmen 3 (zon) 20.15 - 21.30
  • Hoogeweg
  • -
Limmen 5 (zon) 20.15 - 21.30 Remi Bloedjes
  • Hoogeweg A
  • -
Limmen 7 (zon) 20.15 - 21.30 Robin Baltus
  • Hoogeweg B
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Limmen JO17-1 17.00 - 18.30 Arthur Oosthoek
  • E-veld
  • -
Limmen JO17-2 17.00 - 18.30 Arthur Oosthoek
  • E-veld
  • -
Limmen JO13-1 17.30 - 19.00 Mika Ehlhardt, Rox Houtenbos
  • E-veld
  • -
Limmen JO13-2 17.30 - 19.00 Mika Ehlhardt, Rox Houtenbos
  • E-veld
  • -
Limmen JO15-1 18.30 - 20.00 Roland Duin
  • Hoogeweg
  • -
Limmen JO15-2 18.30 - 20.00 Roland Duin
  • Hoogeweg
  • -
Limmen MO15-1 19.00 - 20.15 Joost Kok
  • D-veld
  • -
Limmen JO19-1 20.00 - 21.30 Jose Ojeda Lerma, Iwan Dekker
  • Hoogeweg
  • -
Limmen VR1 (zon) 20.00 - 21.30 René de Vries
  • D-veld
  • -
Limmen 1 (zon) 20.15 - 21.45 Sem Wokke
  • E-veld
  • Training samen met Limmen 2
    19.30-20.15 uur selectie blessures
Limmen 2 (zon) 20.15 - 21.45 Andre Mutsaers
  • E-veld
  • Training samen met Limmen 1
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!