Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
28 nov 20:25 Zeemacht/HMS MO17-1 (zaal) Limmen MO17-1 (zaal)
28 nov 21:00 SSV 1 (zaal) Limmen 1 (zaal)
30 nov 19:15 Limmen VR4 (zaal) Alkmaarsche Boys VR1 (zaal)
30 nov 20:00 White Stones JO13-2 (zaal) Limmen JO13-1 (zaal)
30 nov 20:05 Rijp (de) VR1 (zaal) Limmen VR3 (zaal)
30 nov 20:10 Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-3 (zaal) Limmen JO19-1 (zaal)
30 nov 20:50 AFC 34 VR1 (zaal) Limmen VR1 (zaal)
1 dec 19:45 HZV/Het Vennewater JO15-5 (zaal) Limmen JO15-1 (zaal)
2 dec 19:15 Limmen JO15-2 (zaal) Triple ThreaT/Onside Futsal JO15-1 (zaal)
2 dec 20:10 Limmen VR2 (zaal) TSV Twisk VR1 (zaal)
3 dec 8:30 Kolping Boys JO11-2 Limmen JO11-1
3 dec 8:30 DEM (RKVV) JO9-4 Limmen JO9-2
3 dec 8:45 Jong Holland JO13-1 Limmen JO13-1
3 dec 8:45 Jong Holland JO8-3 Limmen JO8-3JM
3 dec 9:00 Limmen JO13-2 Jong Holland JO13-2
3 dec 9:00 Limmen JO11-2 ST VV Egmond JO11-2
3 dec 9:00 Limmen JO10-1 DEM (RKVV) JO10-2
3 dec 9:00 Kolping Boys JO10-7 Limmen JO10-3
3 dec 9:00 Limmen JO9-1 DSS JO9-2
3 dec 9:00 FC Uitgeest JO9-4 Limmen JO9-3
3 dec 9:00 Limmen JO8-1 Meervogels 31 JO8-1
3 dec 9:15 Limmen Landenwedstrijd Limmen MINI - PUPILLEN
3 dec 9:30 SVA JO10-5 Limmen JO10-2
3 dec 9:45 Meervogels 31 JO8-2 Limmen JO8-2
3 dec 10:45 Limmen JO15-2 Meervogels 31 JO15-2
3 dec 10:45 Limmen JO10-4 ADO '20 JO10-4
3 dec 10:45 Limmen MO17-1 Schagen United MO17-1
3 dec 10:45 Limmen MO13-2 Foresters MO13-2 (9-tal)
3 dec 11:00 HSV JO12-1 Limmen JO12-1
3 dec 12:00 Duinrand S JO17-1 Limmen JO17-1
3 dec 12:00 Geel Zwart 30 JO14-1 Limmen JO14-1JM
3 dec 12:30 Vitesse 22 MO13-1 Limmen MO13-1
3 dec 12:45 Limmen 2 ADO '20 4
3 dec 12:45 Limmen JO19-1 Hillegom sv JO19-1
3 dec 12:45 Limmen JO15-1 Foresters JO15-2
3 dec 12:45 Limmen O23-1 Fortuna Wormerveer sv O23-2
3 dec 14:45 Limmen JO19-2 FC Uitgeest JO19-3
3 dec 14:45 LSVV MO17-1 Limmen MO17-2
4 dec 11:00 HSV 2 (zon) Limmen 2 (zon)
4 dec 11:00 Limmen 6 (zon) Limmen 7 (zon)
4 dec 11:00 Limmen VR1 (zon) RKDEO VR1 (zon)
4 dec 11:30 Graftdijk 2 (zon) Limmen 5 (zon)
4 dec 13:00 Limmen VR2 (zon) Vitesse 22 VR1 (zon)
4 dec 14:00 Limmen 1 (zon) V.V. Bergen 1 (zon)
4 dec 14:00 Limmen 3 (zon) Saenden 3 (zon)
4 dec 14:00 RCZ 4 (zon) Limmen 4 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!