Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
De week van de scheidsrechter 2018 werd gevierd met een middag Geo Caching.30 scheidsrechters en mentoren in alle leeftijden waren van de partij.Door het volbrengen van een spelopdracht en het beantwoorden van spelregelvragen werd een coördinaat verdiend. Met de fiets werd in de het dorp de Cach opgehaald.
Na een actieve middag werd er afgesloten met een Italiaans buffet. Als toetje mocht iedereen de officiële KNVB Tossmunt in ontvangst nemen.
Dit alles is mogelijk gemaakt door de Supportersvereniging van VV Limmen, Italiaanse catering il Buongustaio, de KNVB en natuurlijk VV Limmen zelf. Allen heel hartelijk bedankt.
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.