Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijd programma

Wedstrijd programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
11 dec 8:30 Vitesse 22 JO8-4 Limmen JO8-2
11 dec 9:00 Vitesse 22 JO12-2 Limmen JO12-1
11 dec 9:00 Limmen JO10-1 Vitesse 22 JO10-2
11 dec 9:00 Limmen JO9-1 FC Uitgeest JO9-2
11 dec 9:00 Limmen JO8-1 Vitesse 22 JO8-1
11 dec 9:00 Limmen MO11-1 SDOB MO11-1
11 dec 9:15 Limmen Landenwedstrijd Limmen MINI - PUPILLEN
11 dec 9:30 SVA JO11-2 Limmen JO11-1
11 dec 9:45 Bloemendaal JO13-3 Limmen JO13-2
11 dec 10:00 ST SSV/Sporting S, JO9-1 Limmen JO9-2
11 dec 10:45 Limmen JO17-1 Bergen JO17-1
11 dec 10:45 Limmen JO13-3 Castricum FC JO13-3
11 dec 10:45 Limmen JO11-2 Foresters (de) JO11-2
11 dec 10:45 Limmen JO8-3JM ODIN 59 JO8-6
11 dec 10:45 Limmen MO15-1 Vitesse 22 MO15-1
11 dec 11:00 SVA JO15-2 Limmen JO15-1
11 dec 11:30 AFC 34 JO9-4 Limmen JO9-3
11 dec 12:00 DEM (RKVV) JO8-4 Limmen JO8-4
11 dec 12:30 HSV JO19-3 Limmen JO19-2
11 dec 12:45 Limmen JO13-1 Vitesse 22 JO13-1
11 dec 12:45 Limmen MO15-2 Rijp (de) MO15-1
11 dec 14:45 Limmen 2 ADO '20 3
11 dec 14:45 Limmen JO19-3 Foresters (de) JO19-3
11 dec 14:45 Limmen O23-1 DEM (RKVV) O23-2
12 dec 10:30 Alcmaria Victrix 5 (zon) Limmen 4 (zon)
12 dec 11:00 Limmen 5 (zon) Graftdijk 2 (zon)
12 dec 11:00 Limmen 7 (zon) Vitesse 22 10 (zon)
12 dec 11:00 Limmen VR3 (zon) Buitenveldert sc. VR3 (zon)
12 dec 12:00 HSV Vr1 (zon) Limmen VR2 (zon)
12 dec 14:00 Limmen 3 (zon) Con Zelo 3 (zon)
12 dec 14:00 Vitesse 22 9 (zon) Limmen 6 (zon)
12 dec 14:00 Limmen MO19-1 (zon) VIOS-W MO19-1 (zon)
18 dec 10:00 Kolping Boys JO12-2 Limmen JO12-1
18 dec 10:00 Vitesse 22 JO11-3 Limmen JO11-2
18 dec 10:00 DTS JO8-3 Limmen JO8-3JM
18 dec 10:45 Limmen JO15-1 Purmerland JO15-1
18 dec 10:45 Limmen JO15-2 Stormvogels ijvv JO15-1
18 dec 12:45 Limmen JO19-3 Jong Holland JO19-2
18 dec 12:45 Limmen JO13-1 SVA JO13-1
18 dec 12:45 Limmen O23-1 Castricum FC O23-1
18 dec 13:15 Kolping Boys MO17-2 Limmen MO17-1
18 dec 14:00 IJmuiden vv. JO19-2 Limmen JO19-2
18 dec 14:00 VIOS-W JO8-1 Limmen JO8-1
19 dec 13:45 Always Forward O23-2 (zon) Limmen O23-1 (zon)
10 jan 19:00 Zaalvoetbal Onze Gezellen VR3 (zaal) Limmen VR2 (zaal)
12 jan 19:15 Limmen MO19-1 (zaal) Texel 94 VR2 (zaal)
12 jan 20:10 Limmen VR3 (zaal) Demi Sport VR2 (zaal)
14 jan 19:55 Graftdijk 1 (zaal) Limmen 2 (zaal)
14 jan 20:10 Zaalvoetbal Onze Gezellen 1 (zaal) Limmen 1 (zaal)
14 jan 20:10 Limmen VR5 (zaal) Zeemacht VR5 (zaal)
15 jan 12:30 RCZ MO15-1 Limmen MO15-1
17 jan 21:00 SSV 1 (zaal) Limmen 2 (zaal)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!