Indelingsavond jeugdteams
Geplaatst door Cock Koot op 05-06-2010
We willen de indeling van onze jeugdteams net als andere jaren weer zorgvuldig doen.
Wat wordt er gedaan:
beoordelingslijsten door leiders(sters) ingevuld(voor 22 mei inleveren bij de hoofdtrainer).
contacten tussen de hoofdtrainers
vergaderingen met leiders(sters), trainers(sters) en hoofdtrainers
waar nodig contacten met ouders
wedstrijden voor voorlopige 1e selectieteams
Rest nog de indeling en trainingstijden.
Wij nodigen daarom trainer(ster)s en leider(ster)s van Mini pup. tm. A jun. uit om op deze avond aanwezig te zijn.
Maandagavond 7 juni aanvang 19.30 uur.
Wij zijn voor onze jeugdopleiding voor het seizoen 2010/2011 opzoek naar nieuwe trainers(sters) en leiders(sters) voor onze jeugd, meld je aan en kom ook op deze avond.
De Uithaal, wie kent hem niet. Dit niet weg te denken clubblad van de vvLimmen. Iedere week worden ongeveer 800 exemplaren door een team van zeer bekwame en hard werkende vrijwilligers met zorg in elkaar gezet. Wij zijn er erg blij mee en zijn daar zuinig op. Veel mensen lezen de Uithaal immers met veel plezier.
Inmiddels is de Uithaal ook digitaal op deze website te lezen. We kunnen ons voorstellen dat u daaraan voldoende heeft en dat de Uithaal in papieren vorm overbodig wordt. Een eigen uitdraai van dat ene blaadje met het wedstrijdprogramma of verslag is immers ook zo gemaakt.
Bent u zo'n ontvanger van de Uithaal en heeft u geen behoefte meer aan die papieren versie, dan kunt u zich via webmaster@vvlimmen.nl hiervoor afmelden.
Om een beeld te geven van de besparingen aan papier:
10% minder papieren Uithalen scheelt ongeveer 100.000 A4tjes per jaar
Daar staat tegenover dat het 'thuisafdrukken' iets zal toenemen: 1 tot 3, gemiddeld 2 per huishouden? Dat komt dan op 42 exemplaren maal 2 blaadjes (= 84 blaadjes) maal 80 abonnementen = 6720 blaadjes. Uw eigen afdrukken: 84 blaadjes per jaar.
Conclusie 10% minder papieren Uithalen geven een netto besparing van 93.000 blaadjes (is 186 pakken en ongeveer 450 kilo papier)